Handi71 Creative Commons License 2016.07.03 0 0 3414

Sziasztok! Nem gondoltam volna h írnom kell,de nem tudom mi a teendőm.

Csütörtökön este elindultunk a lányommal kicsit sétálni,de sokáig  nem jutottunk,mert rosszul lettem .Hánytam,éreztem ,hogy elájulok Hívta a mentőt,bevittek a sürgősségire,ott ida vissza vizsgálatak,nem találtak semmit. Hajnalig ott tartottak majd hazaengedték,kaptam egy Frontint.M ért a szívem folyton elindult.A levegőt nem vettem szaporán , ott még kétszer hánytam sugárban. Előtte való nap a barátnőmmel sétáltam a melegben elég sokat.Gondoltam talán napszurast kaptam.Hazajöttem udtam felkeltem és a szívem újra kezdte az egészet méregettük a pulzust,de 109 alatt volt mindig.A vérnyomás ingadozott össze vissza,olyankor lezsibbadt a kezem az arcom.Szóval nem éreztem jól magam.Igy ment el a péntek.Bevettem Frontint az segített.

Szombaton bementünk az ügyeletre ,mert újra jöttek a gondok.Ekg okés.Kaptam újra egy Frontint ,igaz előtte bevettem tehát összesen 2* 0.25 mg szedtem Aludtam,este minden jó volt.Reggel megébredtem tettem vettem,majd újra jött a szapora szívverés.Nincs szapora légzés,cdak ez a kiugrik a szívem érzés. Hideg víz a nyakra,tettem vettem,de nem lett jobb.Bekaptam egy Frontint 0.25 mg plusz calciumot 500 mg. Ez pánik lenne?! Nem volt ilyenem eddig. Járok pszichológushoz,pszichiterhez is.Ebből ki akarok sos jönni,mert ez rémisztő,hogy cdak úgy jön.Mit csináljak az agyammal? Köszönöm a válaszokat!