WebNeo Creative Commons License 2016.06.29 0 0 64334

Orulok, hogy tisztaban vagy mindennel 😀

Nyilvan belekalkulalod az autozasodba a teli gumi miatti tobbletfogyit, a megnovekedett fektavot, a stabilitas romlasat, a szabalyos profilmelyseget s a tobbi aprosagot.

Az, hogy valamit nem erzunk fontosnak, meg nem jelentheti azt, hogy kesobb nem lesz kifizetodobb. Ha megengeded egy szemelyes pelda, ami a nagybatyam eletebe kerult. Gyorshajtas miatt zebran, varosban gazoltak halalra evtizedekkel ezelott. A gyermekei altalanos iskolai tanulok voltak, az autot vezeto szemely minden honapban addig fizetett jelentos osszeget a ket gyereknek amig a kozepiskolat, egyikuk a foiskolat el nem vegezte. A bortonbuntetest, vagy barmi mast az ugyben nem figyelembe veve, nyilvan kifizetodobb vol.... Parhuzamba allitva a fentiekkel barmely teligumit hasznalot nyaron, aki balesetet okoz, s abban szerepet jatszik a gumi milyensege nagy kockazat. Abban is biztos vagyok, hogy ha nekem okozna igy valaki ezert kart a legutolso leszakadt gombot is mefizettetnem vele. En azon is elgondolkodom, ha maradando karosodassal jar egy ilyen baleset, a serultnek elete vegeig fizeto, autos hasznal e majd ujra teligumit nyaron. Persze nem vagyunk egyformak.

 

Engem 5 gyerek megedzett mar annyira, hogy ne sokat bosszankodjak masokon😁

 

 

Előzmény: Mutual Friend (64324)