sziget30 Creative Commons License 2016.06.27 0 0 3410

az alkoholnak van egy bizonyos szorongásoldó hatása, lehetséges, hogy jó a pánikrohamra 

Amikor évekkel ezelőtt még az elején pánikrohamot kaptam nem tudtam mi bajom van, csak teljesen zavart voltam és igen rosszul éreztem magan

Éppen egy kirándulásra indultunk engem meg út közben kapott el a rosszullét. Megérkeztünk sétáltunk egy keveset aztán egyik ismerősöm feldobta, hogy igyunk meg egy sört

Már hullafehéren reszketve ültem le az asztalhoz és azon agyaltam, hogy mi az Isten bajom lehet, de ahogy megittam a sör egyharmadát egyből jobban lettem mintha semmi bajom nem is lett volna

Későbbiekben több ismeretlen hasonló rohamom volt, aztán egyszer bementem a kórházba és közölték, hogy pánikrohamom van, pánikbeteg vagyok (azt se tudtam mi az a pánikbetegség előtte)
Utána beszéltem a phszihiáterrel az első rohamomról és a sörös kalandomról és ő is mondta, hogy az alkohol volt az ami elmúlasztotta a szorongást és a rohamot mivel a sörben lévő alkohol szorongásoldó hatást fejt ki az agyra ezért múlt el akkor a rohamom 

Szóval ez is egy megoldás ha úgy nézzük de azt tegyük hozzá, hogy a májnak, érrendszernek,veséknek, agynak nem feltétlen jó a mindennapos pálinkázás vagy alkoholfogyasztás