WebNeo Creative Commons License 2016.06.26 0 0 64265

Ezt az olajat nem illene fikázni. Semmi kivetnivalót nem látok a MANNOL-ban. Olcsó és a minősítése jó. Ez a harmadik dizel Renault-om, soha nem használtam a franciát, de nem is volt hajtókarcsapágy problémám.

Miért fikázná bárki? Csak sokan azt mondjuk amit te olcsó - tesco gazdaságos :D - minősítése megfelelő. Olcsósága kérdéses.

http://www.arukereso.hu/motorolaj-c3678/valvoline/synpower-5w-40-5l-p203514289/#termek-leiras

5L gazdaságos mannol 5.410 Ft 1 év alatt korábban 2000 Ft különbséggel számoltam valami 5 Ft körüli napi különbözet jött ki így még kevesebb 4.40 Ft :D.

Jelenlegi autóm a 16., a családban 3 renault van jelenleg, most jön a 4.

 

"NEM VERSENYKÉPES....NEM TRADICIONÁLIS ! ?  Attól még lehet, hogy jó. Soha nem használtam a franciát, mert szerintem 

nem jó olaj. Nem eszem francia sajtot, nem iszom francia bort, nem eszem francia kagylót és csigát. Vettem az autójukat, de az olajuk nem kell.

Olvass vissza én arra hívtam fel a figyelmet nézzek alaposan mit vesznek ennyi különbségért nem éri meg gazdaságos minőségű olajat venni. Most hogy mondod, jónak nem nevezném, bele lehet önteni a motorodba, én nem tenném, inkább minőségieket használok. Egyébként tényszerű dolgokat nem mondtál a mannolról amivel meggyőzni igyekeznél :D

Előzmény: Törölt nick (64262)