ZEUSZ'1955 Creative Commons License 2016.06.25 0 1 686

Aztán teltek multak a hónapok, amig végre ráakadtam az első igazi nőmre, bár inkább ő akadt rám! Már kezdetben kezelésbe vette a farkam, és elmondta,hogy ő kedveli a fiatal,még gyakorlatlan fiukat, akikkel ugy játszadozik ahogy akar. Én elmondta neki eddigi sikertelen próbálkozásaimat. Megnyugtatott, hogy vele nem fog az megtörténni, hogy lelankadok! Hát nemis történt meg! Nagyon figyelt arra, hogy a végsőkig felizgasson és akellő pillanatban, mikor már majd eldurrant a farkam kis szüneteket tartott. Egy ilyen alkalommal hanyatt fektetett és lovaglóülésbe helyezkedett, miközben farkamat óvatosan bevezette a hüvelyébe! Fantasztikus érzés volt! Lassan,óvatosan mozgott rajtam, körbe-körbe! Én már majdnem készen voltam, amikor elkezdett fel-le csuszkálni a farkamon. Én meg akkorát élveztem, hogy a csillagos eget is nagybögőnek néztem.  Fantasztikus volt! Végre eljutottam oda, ahová évekóta végyakoztam, megtörtént életem első igazi nagy közösülése! Hozzá tenném, hogy a hőlgy már közel volt az 50-hez, de én ezt nem szégyenlem, mert a későbbiekben olyan dolgokat tanított velem, aminek később nagyon sok haszna volt!

Röveden megjegyzem ezért is kedvelem az érett nőket! Éljenek az érett nők!

Előzmény: ZEUSZ'1955 (684)