ZEUSZ'1955 Creative Commons License 2016.06.16 0 0 658

Nekem még a kerten sem kellett átmennem, mert egy nagy házban laktunk, ő a közvetlen szomszédunk volt! A mi lakásunkból ki, az ő lakásába be! Sokszor,már délelőtt is! Hatalmasakat hancuroztunk, de nema dugás volt a fő cél! Inkább a szájjal, nyelvel tőrténő játékok! Olyan élvezetekben volt részem,amire korábban mégcsak nem is gondoltam, mert fogalmam se volt róla,hogy olyasmi is létezik, vagy egyáltalán megtöténhet! Ilyen eset volt, amikor elöszőr ráült a számra, én meg csak nyaltam-faltam a punciját, amit ő nagyon szeretett! Hatalmasakat élvezett amikor a csiklóját nyalogattam! Időnként oyan virgonc volt,mint egy huszéves! Az meg már csak a hab volt a tortán, ahogy a farkammal tudott "játszani"! Tövig lehuzta a bőrt róla, majd végig nyalogatta a legizgatóbb részeken. Ezt általában olyan kitartóan és ügyesen csinálta, hogy amikor rámtőrt a magömlés és elélveztem, az fél percig is eltartott! Perce ez eltartott egy órát is, miközben már szinte megőrültem! De aztán eljött a perc, amikor már eldurrantam! Ilyenkor a szájába vette a makkomat és legnagyobb gyönyörüségemre minden "élvezetem" a szájába ment. Ekkor döbbentem rá, hogy ehhez képest a legjobb dugás szinte semmi! De azért az is volt, amit főleg hátulról szeretett! Ezek után ne csodálkozzon senki, hogy kedvelem az érett, idős nőket!

Előzmény: kismolotov (657)