kismolotov Creative Commons License 2016.06.14 0 3 646

Gyerekek én 17 éves voltam, mikor a szomszédasszony 42 éves. Özvegy volt, férje munkahelyi balesetben halt meg, gyerekük nem volt. 15 éves koromtól kezdve rendszeresen áthívott segíteni ezt-azt a ház körül. Kétévnyi segítség után végül rászánta magát és megszánt engemet. Átlagos nő volt, átlagos méretekkel, sem csúnya sem szép, de roppant kedves, mondhatni bájos a maga korosztályában. Na onnantól kezdve eljött a kánaán. Volt, hogy naponta két-háromszor is megdugtam, ahogy ideje, mármint munkaideje engedte. Akkor még soklövetű voltam. Mindkettőnk megelégedésére évekig folyt a viszony és mondhatni jó tanítónő volt. Szerette ha jó alaposan kinyaltam, nagyon hálás tudott lenni. A kapcsolatnak akkor lett vége, mikor egyszer egyetemi tanulmányaim alatt (másodéves voltam) hétvégén hazajöttem és bejelentette, hogy élettársi viszonyt kezd egy korban hozzáillő faszival. Nem estem letargiába, mert mellette, hogy rájártam voltak velem egykorú lányokkal is kapcsolataim, akiket vagy dugtam vagy nem. Néha még ő adott tanácsot egyik-másik lánnyal kapcsolatban.Minden esetre kényelmes szempont volt, hogy hozzá bármikor mehettem. Máig is hálás vagyok neki érte, klassz nő volt, igazi belevaló, nem szégyenlős, mindig is szeretettel emlékezem rá. Pár éve elköltözött, majd elhunyt, mostanság hallottam egy közös ismerősünktől.

Előzmény: SZERETEMAPUNCIT (645)