lallaj Creative Commons License 2016.06.11 0 0 172462

Köszönom a válaszolat.

 

Átgondoltam és nem adom el. Sokat segítettek a hozzászólásaitok is. Köszönöm. Tényleg semmi értelme eladnom. Úgy is tervben van, hogy haza utazunk nyaralni három hónapra. Hazaviszem a gépet is és majd otthon tekerek. Ott legalább van hová és hol.

 

Tompus999: én is olyan vagyok, mint a feleséged. Hamar megszabadulok dolgoktól, amiket persze később pótolni kell. A bicajjal is így lenne.

rrroka: anno én is kölcön kerékpárral kezdtem a tekerést. Egy barátom adta kölcsön a második számú bicaját. Aztán vettem egyet és mégegyet. Így nekem is lett egy kölcsön bicajom.

bouquetk, ateszking: nem is gondoltam arra, hogy, ha esetleg nem tudnék futni, akkor még mindig ott lenne a bicaj. Akkor viszont tényleg nagyon kellene. Lehet inkább veszek majd egy görgőt is pluszba.

mtb: semmi extrát nem tud, amit használnék pluszban, max a LT meghatározás, de az meg lehet nem is fontos. Csak a kinézete miatt cseréltem volna le, de mikor megláttam élőben rájöttem, hogy elég bumszli óra.

barefootBushman: sajnos az asszony nem nagyon akar bicajozni, pedig lenne neki is mit tekernie.

 

Köszi mégegyszer.