Carspray Creative Commons License 2016.06.04 0 0 15129

Valaki tud ajánlani valami üregvédő pisztolyt? Normálisat? Esetleg valami házi módszert? Benzincsőből sima rücsi pisztollyal? A helyi boltban van 5 ezerért rücsi pisztoly üregvédő szárral, de az inkább vicc...... vagy egy centi vastag meg jó 30 centi hosszú...... Ha meg hosszabbították akkor nem vitte ki (elveszett a nyomás) szűkebb cső meg már kicsi volt az anyagnak,ahhoz túl sűrű (APP f400 üregvédő, de szerintem túl sűrű, zsír szerű..... nem tudom ezt melegíteni kellene? vagy hígítani valamivel? vagy sz@r ez az anyag?)

Valami jó-bevált üregvédőt valaki tud ajánlani? Ezzel az anyaggal meg ezzel a pisztollyal, az életben ki nem fújok hátulról a kerékjáratban található luktól egy küszöb elejét...... Úgy mondták nekem mindig hogy addig kell fújni mig az összes lukon nem kezd el kicsöpögni........ Ez az anyag olyan mint a zsír..... nem is folyik..... ahova oda fújom ott marad és kész.......  

 

Ja.... találtam a neten am jó üregvédő pisztolyt..... dinitrolt, 60 ezerért...... meg ez a rövid csöves kínai semmire való hamisitványok vannak pár ezerért.....