Ken_Block Creative Commons License 2016.06.04 0 0 13879

Igen Neked, azért írtam ,hogy akár maga az alkatrész beszerzésben is, vagy ha tudok valamiben segíteni.

Az a baj igazából, hogy benne van a lutri. Csak egy-két pl. Tavaly cseréltek bal első kerékcsapágyat. 3-4 hónap múlva megszólalt, és skf vagy valami "jó" márka volt. Vettem bele febi vagy fag, valami ilyet, kicseréltem...egy fél éve lassan, semmi baja(kopp-kopp).

Tesla elvileg elektromos dolgokban nem a legalja. Elsőnek bontottam ki a dobozt, 4 kábelből 1 rossz volt.

Fiat Ducato lánc csere...járt alapjáraton egy 15 percet, majd ment egy 5km-t, enyhén meghajtva, majd motorféknél egy csattanás, csörgés. Bontatlan dobozból lett kivéve a feszítő, és annyit tudott, és conti vagy valami hasonló "nagy" márka.

 

Igazából vezérlésből, az Ina is jó, egy-két típusnál gyárilag ina dolgok vannak. Gates is jó szokott lenni, Conti is, Bosch is. Van akinek már szakadt el Gates szíj, ezért csak Dayco-t vesz. Van akinek szakadt Dayco szíj el, csak Contit vesz....stb.

Futóműnél, Delphi is jó lehet, Trw-t sokan dícsérik, Monro ugye futóművezik. Sidem-swag, nekem annyira nem tetszik, de van akinek beváltak...szóval.

Előzmény: kalos1 (13878)