nyakfogom Creative Commons License 2016.05.29 0 0 7300

 

Gratulálok.

Úgy látom előbb létrejön a károsultak ellenes egyesület,mint maga az aláírás gyűjtés.

 

Ebbe aztán igazán érdemes hatalmas munkát,és energiát befektetni.

 

Az ilyen adok kapok ügyekben egyébként (a bíró rokonom,és a volt osztálytársam főügyész tapasztalatai szerint) a bírói döntést megalapozó legfontosabb kérdés az,hogy ki kezdte az egészet.

 

Nyugodtan bele lehet verni egy milliót az ügybe,és meg lehet várni a 3 év múlva megjelenő ítéletet.

 

Addig aláírás gyűjtéssel a pénzünket is megkaphatnánk,ha mi is összefognánk,és nem aludnának ilyen mélyen a károsultak.

 

Ezen a fórumon megjelent károsultak döntő részével baráti kapcsolat jött létre közöttünk még a 4 ezres lista megjelenése során telefonon ,és e-mailon keresztül.Mintegy 300 ilyen kapcsolatom van.

 

Mostanában sok károsulttal ismét felvettem a kapcsolatot,ígéretet is tettek,hogy jelentkeznek az aláírás gyűjtésre.Láss csodát,összesen 1 károsult jelentkezett.

 

Itt már rég nem a módszer a fő kérdés,hanem az aktivitás hiánya.Az országos aláírás gyűjtést egyedül csak a magasságos atyaisten tudná megvalósítani.Na meg a két egyesület,ha összefogna.

 

A ismerőseim egyébként rettenetesen csodálkoznak azon,ami itt történik.

 

Az valósul meg itt is,mint Mária Terézia .és magyar főurak között a pozsonyi országgyűlésen  a bajorok elleni háború idején:

"életünket és vérünket áldozzuk a királynőért,de zabot nem adunk."

 

Egyetlen mencsvárnak a politikusok meggyőzésével szemben mindenki az aláírásgyűjtést tekintik.

 

Ezt igazolja az is,amit a legutóbbi 3 választásnál tapasztaltam: ugyan nagyon kellett a szavazók tömege a politikusoknak,de mi még akkor sem kellettünk a politikusoknak.A kis ujjukat sem mozdították meg értünk.

 

Nyugodtan lehet írogatni minden hova,én nem ellenzem,de a tömegerőnek  nincs alternatívája.

Előzmény: tüskéskaktusz (7299)