Rece-fice Creative Commons License 2016.05.28 0 0 220656

Igen, itteni barátoknak; néhány nagyon apró kis keresztszemest csináltam csak mostanában. Az önkéntes munkát csinálom, számítógépen, úgyhogy eléggé megviseli a jobb kezemet, mert közben a családom történetét írom - meg sokat olvasok hozzá--- Nyáron, otthon ezekre nincs időm.

Talán majd Tamási - jó lenne látni Benneteket... Repül az idő...

Csipke47 Marika lassan összeszedi magát, s szépen halad a neccel (a blogot is elhanyagoltam mostanában - iparkodok pótolni, mielőtt hazamegyek): http://rece-fice-fono.blogspot.com.es/

Kicsit egyenesbe jön talán: képzeljétek - szívbeteg férje miatt belesodródtak egy lakáscserébe, ha a szomszédba is költöztek, de mindent meg kellett mozdítani... Hogy meg tudják venni, eladták a telket, ami nagy megkönnyebbülés, de azt is le kellett szerelni... Aztán egyedül maradni egy új lakásban - lefogyott, de kezd túllendülni. A nővérem istápolja néha - csaknem egy korosztály...

Csoda, hogy a necctanfolyamot végigcsinálta: a vásárhelyi kiállítás utáni szombaton ott lett rosszul a könyvtárban a tavalyi tanítványai körében - velük havonta jönnek össze. Pont otthon voltam és találkozhattam velük - újabb kórház, átmenetileg. Éjjel meg meghalt a férje...

 

Örülök, h. szép nyárias hétvégétek van - itt még nem durvult be a meleg, de nem is baj... Hitetlenkedve olvastam, h. esőt ígértek, s már zuhog mint a veszedelem - persze nem sokáig.

Jó hétvégét kívánok mindenkinek. Vigyázzatok egymásra, Magatokra és alkossatok szépeket:-))))))))))))))))))

 

A 6. képet nem tudom föltölteni: Ha meg szeretnéd osztani, tedd az Indafotóra Nem teszem, elegem van.

Előzmény: Andi171 (220623)