Chleona Creative Commons License 2016.05.27 0 0 38868

Sziasztok!

Voltam a héten reumatológián vizsgálaton. Gondoltam amíg eljutok Esztó doktornőhöz elmegyek egy-két kivizsgálásra.

Magánrendelőben voltam, úgyhogy volt idő rám, megdolgozott a doktornő a pénzéért. Mondtam neki, hogy a jobb vállam a kritikus pont (ott volt a csípésem), elmeséltem neki a tüneteimet, mi fáj, mióta fáj.

Alaposan megvizsgált, tényleg lekiismeretes volt, és egy fiatal (30-35 éves) doktornő volt, szerintem nagyon képben volt a dolgokkal.

De... amikor elhangzott az autoimmun betegség szó, akkor már egy kicsit összeráncoltam a homlokom, hogy mi van?

Aztán mondta, hogy gond van a térd ízületeimmel is, meg a derekammal, mondom neki, hogy de azok nem fájnak.

Azt mondja akkor majd fog...

Lesz még majd röntgen, meg ultrahang, és gyógyulásként azt mondta, hogy másfél évig kell hetente járnom masszázsra, és akkor meggyógyulok. Amikor mondtam neki, hogy nem fura, hogy ennyi idősen, és ilyen hirtelen kialakult, azt mondta hogy nem, ez természetes ebben a korban...

A vizsgálat végén azért csak bedobtam a csípést, meg hogy nem-e lehet lyme, na erre határozottan kijelentette, hogy biztos hogy nem.

Hát ennyi.

Szép napot mindenkinek!