gyurmy40 Creative Commons License 2016.05.27 0 0 14271

Szia! hát remélem hogy negativ lesz! Gondolom a polip nem ugyanúgy néz ki mint a daganat. Vagy van rosszindulatú polip is?Azt mondta a dokinő hogy nem találta a vérzés okát a papirra azt írta a vérzés forrása a nodusa lehet s a proktológia vizsgálatot javasolt. Az szerintem az aranyérre értette. De onnan hogy jön fekete széklet???? rejtély amit írt. Akkor már a polip vérzése inkább mint egy aranyér vagy nem? Nem tudom hogy a polip vérzést nálad hogy állapitották meg lehet hogy amikor tükröztek neked akkor is vérzett ezért. Nekem 2 félcentist szedtek le. Mondjuk én vérzésem közben s utána is 1 héten át körömvirág és cickafark,kamilla  teát ittam napi 1 litert!

Nekem egy kérdésem lenne ne offoljuk már a fórumot:( savlekötő elhagyása után köhögés napokig normális? Most megint kellett szednem 10 napig mert azt hitték gyomorbaj s attól vérzek , most elhagytam 4 napja megint köhögök. 3 hónapja mikor 6 hónapig szedtem s eldobtam utána is ez volt a tünet....köhögés,kis  melkasi fájdalom. Szívemet tűdőmet nézték az jó. De nem vagyok refluxos sem.

Előzmény: Kismacs34 (14270)