nyakfogom Creative Commons License 2016.05.26 0 0 7285

Ez a liba teljesen megzakkant, erre bevágtam a sarokba a selejt anyagok közé,mert oda való.

 

A zárt osztályra is be kell juttatni,mert nem csak magára de másokra is halálosan káros.

 

Zaláig bűzlik a szájszagod ,amit magad körül árasztasz.

 

A jog ócska hajója(mindenki meg már 13 éve elsüllyedt a kloakába veled együtt,te mániákus csaló.

 

Ezt mindenki,még a vak is látja,és tudja.

 

Ismerik már  széles e hazában a fékeveszett stílusodat,amit belőlem is te kényszerítettél ki.

 

Most ez egyszer emberedre találtál,ilyen kis pondrók százait csavartam már az ujjaim köré.

 

Azt írtad,hogy nem reagálsz az írásaimra.A szavad kevesebbet ér a gyilkosokénál.

 

Becsókolhatsz egyenként az általad 1000-szer meggyalázott csalóknak is,mer már te is közéjük tartozol.

 

Te is csak imitálod,a károsult létet,igaziból egy kém vagy(seggecském)

 

Te kezdtél piszkoskodni velem.

Három ordenálé gyalázkodásodra először nem válaszoltam,de betelt a pohár,mindennek van határa,de ezeket a határokat  nem ismered.Határtalan ,fékeveszett 

 

Így aztán  megkaptad a beosztásodat.

 

Most lefogadok előre 10 millió erejéig,hogy a joggal  egy légypiszoknyit sem érsz el,csak az időhúzás megy.

 

Már az elején megismertem,és mindenki emlékszik is rá ,hogy milyen véres szájú vagy.

 

Lassan több kárt okozol a baumagosoknak,mint azok,akiknek most nyaltad ki a frissen fostos seggét.

 

Jobb lenne,ha a kedvenc témára fordítanád az energiáidat,és befejeznéd a piszkoskodást,amit te kezdtél el elsőként.

 

Látszik,hogy nagy baj van az idegeiddel is,hamar elszakad a cérnád.

 

Nyugodj bele ,a te munkád szart se ér, csak nyugodtan szórakoztasd magadat,de másokat meg hagyj nyugodtan ,élni te egyesületi bérenc.

 

Mennyit kapsz a károsultak elleni aknamunkádért?Nem szégyelled magadat mások előtt.

 

Már rég el kellett volna süllyedned szégyenedben,a,cselekedeteid miatt,te áruló.

 

Sok áruló fejezte be a bitófán,te is közel vagy hozzá.

 

Én soha sem szóltam be neked,te  vetted a bátorságot a szemtelenkedésre.

 

Te még az élő fába is belekötsz,te szemtelen kergebirka.

 

A baumag történelem süllyesztőjében fogod végezni,ha így folytatod.

 

Most még nagyon kíméletes voltam veled kis lotyóka,de ez nem lesz mindig így.

 

 

Addig kérj bocsánatot a pimaszságaidért,amíg megteheted.

Előzmény: tüskéskaktusz (7284)