pependre Creative Commons License 2016.05.26 -2 2 352881

Ebből a helyzetben most szerintem a kezdeményező, azaz a problémát elsősorban felszínen tartó szereplő a Körmend. Ami persze érthető, hiszen megítélésük szerint ők a kárvallottjai egy meccsnek. Egy ilyen kommunikációs hadjárat mindig rejt magában buktatókat, főleg egy elődöntőben, ahol napokon belül újra találkoznak a felek. Aligha hinném, hogy amikor már a polgármester is megszólalt az események kapcsán, akkor nem volt mellékes szándék. Igenis hangulatot akartak gerjeszteni, de nem rossz szándékkal, hanem a saját közönséget és a csapatot akarják olyan mentális állapotba helyezni, hogy ledarálják az Olajt holnap. Ezzel nincs is gond. Nyilván arra is gondoltak a nyilatkozatoknál, hogy a sok csesztetés, a két bírót ért kritikaözön, nyomást fog gyakorolni a bírókra is. Ilyenkor mit tehet a másik fél, ő is bekapcsolódik a vitába, hiszen nem akar áldozati bárányként besétálni a körmendi csarnokba. Ha már így alakult, ez szerintem teljesen érthető. Most már tényleg kíváncsi vagyok, milyen lesz a bírói felfogás, mennyire lesz tele a gatya. Mert a szolnoki meccsen kritizált helyzetre nem az a jó válasz, ha Körmenden ezt most úgymond visszaadják. Remélem péntek este nem a bírókról fogunk beszélgetni, hanem a meccsről, a játékosokról, s az esélyekről.

Előzmény: Bandre (352880)