ötfelezős Creative Commons License 2016.05.24 0 0 18099

Ja, én szedek, bár kérdésedet (tuti vagy csak...?) nem értem, mert nem vagyok földönkívüli organizmus, aki élőlényeknek telepe, így nem tudok több százezer vagy többmillió egyed nevében beszélni, de lehet, hogy a többi fórumos sem. Nekem rosszat tett, de általában a sömör halad, nálam a blokkolótól meg kissé lelkesebben halad. Az ugyan kétségtelen, hogy az orvosok jelentős hányada a bétablokkolót félálmában is felírja minden szíre-szóra, de a bétablokker nem csak vérnyomáscsökkentő, annak vannak egyéb jó hatásai is, amit esetleg más gyógyszer nem tud helyettesíteni. Vagy csak még gorombább. Miként egyik ismerősöm mondta: a bétablokkoló a jó szívműködést elrontja, a rosszat helyrehozza. A kardiológus talán tudja, mire írta fel. :) Az tehát kérdés, mi a jobb. Létezhet ember, aki utolsó tudatvillanásával azt gondolja, inkább néztem volna kissé sömörösebbnek, csak éltem volna tovább. :) Lehet, hogy a pulzuscsökkentés is ilyen (nem értek hozzá), mert a magas pulzusra azt mondják, előbb döglik bele a szív.

Előzmény: vonalzoo (18088)