laikusss Creative Commons License 2016.05.23 0 0 117680

Sziasztok!

 

Családi autót keresek és megmondom őszintén, hogy eddig Off a Renault Grand Scenic jött be nagyon. Jókat is olvasok róla. ON A párom kikötötte, hogy ha már francia ( sok rosszat hall ), akkor Peugeot semmiképpen. Ezért nem is néztem ilyeneket. Képbe került egy-két Mazda, Citroen C8 ( ez szép, nagy, de talán túlzás nekünk ), sőt én nagyon szeretnék egyszer egy régebbi BMW kombit, ezért most is fellángolt ez bennem, de hamar leült ( ok, minőség, kényelem, de sok és drága gond ). Na szóval rábukkantam a 307 sw-re is ami rögtön megfogott, az az, hogy ebben is középen külön is mozgatható ülések vannak, nem is kicsi a csomagtér, no és hát az üvegtető és a gazdag felszereltség. Ok, hallom elektronika, ez meg az, de a tesztek azért alapból jókat írnak. Szerintetek megérné elfelejteni a Grand Scenicet ( az azért nagyobb egy kicsit és talán praktikusabb ) és átpártolni a 307 sw-hez? Próbáljatok meggyőzni! Érdekes, hogy igazából a hátulja egyiknek sem tetszik :-), de tudom családinál nem ez a lényeg.