bokrocska Creative Commons License 2016.05.21 -2 0 1388

Meghívlak az utazási klubunk országnyitó rendezvényére! 2016. május 24-én 18 órakor nyilvános ismerkedőt tartunk. Megtudhatod, hogy miért választja egyre több ember az utazás klubszerű formáját a világon. Találkozhatsz olyanokkal is, akik már 5x-6x utaztak, nyaraltak ebben az évben. Azzal keresik a pénzt, hogy nyaralnak. Nem is akárhogyan, hanem luxus körülmények között, a világ legszebb tájain. Megtennéd Te is? Elmondjuk, hogyan!

Bemutatkozik a "Budapest LOCAL" is. Ebben a programban pedig utazási pontokat gyűjthetsz össze azzal, hogy étteremben eszel. Két-három nagyobb  kajálás a haverokkal, és összegyűlt egy új útra való. Nem hamuba sült pogi, hanem annyi pont, hogy megint mehetsz lazulni.  Tudom, hogy nem hiszed el.:) Gyere el, győződj meg magad!  A rendezvény ingyenes, helyszíne a  Nagyvárad térnél lesz. A korlátozott létszám miatt helyfoglalási igényedet a 30 9334845 mobilon jelezd. Ha nem tudom felvenni, visszahívlak! Gyere el, nézz körül, ismerj meg minket és utazz velünk Te is!