Egy griff Creative Commons License 2016.05.20 0 0 117288

Köszönöm nektek, a visszaküldés nem kérdés. Csak arra voltam kíváncsi, hogy mi lehet a háttérben, "ismerve" a makitát, hiszen van tőlük felsőmaróm, dekopírom, fűszellőztetőm (nem nevet) :-), kettő csavarbehajtóm komplett 3 fiókos szerszámkészletem, stb. Mind normális minőség mind kinézetre, mind anygahasználat terén. Nem volt velük problémám, úgy gondolom, hogy a barkács kategória felső szegmense, ami számomra bőven megfelel. És forstner fúró keresése közben akadtam erre, de kézben valami gyalázatos minőség, ami nem a makitára utal. Hiába az (egyébként abszolút gagyi) műanyag dobozon levő felirat. Szóval visszaküldés az biztos, de még eredeti makita forstner fúrót nem tapogattam, így kétségeim voltak. Fahobby által berakott kép azonban meggyőzött. THX mindenkinek, a fúrókat visszaküldöm egy levél kíséretében, és ha bármi érdemlegest megtudok írok nektek is.

 

Addig, ne makitát rendeljetek innen:

http://www.gepdepo.hu/tartozek/furas/forstner-furo

 

Róluk elmondom, hogy az első rendelésem tőluk kb 1 hónapja volt. Az egy CMT kontraprofil maró készlet volt, megjött, az amit rendeltem, tehát minden oké volt. Ezért nem szeretném besározni őket, lehet abszolút nem ők a hibásak. Mindenképpen megírom a fejleményeket.

 

Üdv.