Törölt nick Creative Commons License 2016.05.19 0 0 125152

Üdv: Most már gépről írok... Szóval,én is Bp-en lakom de én nekem nem volt ilyen rossz tapasztalatom mint neked! Van nálunk az kerületi önkormányzat adó osztályán egy külön kijelölt ember(hölgy) aki csak a desztilláló berendezések ügyintézésével foglalkozik. Már mikor bementem hozzá személyesen bejelenteni a főzőmet a NAV levelemmel a birtokomban(Főző berendezés házilagos kivitelezésének az engedélyével) már akkor mikor töltögettem ki a nyomtatványt, megadta a saját közvetlen irodai számát,és a NAV-os emberét is akihez tartozom mostantól.A NAV-os illetővel már többször beszéltem telefonon (NAV Dél Budapesti Vám és Pénzügyőrség Igazgatóság X Száva u 7.) Mindketten nagyon segítőkészek voltak,részletesen,türelmesen töviről-hegyire mindent elmagyaráztak-számba rágták,mit hogy intézzek,mi a folyamat....Nem sokkal pár napra rá hívtam érdeklődtem a hölgynél hol tart a dolgom és fel is vette a telefont elsőre. Lehet hogy tenálad rossz a kerületi ügyintézés,nálam ezek szerint nem....szerencsémre!  

Előzmény: Jolida (125146)