czakkata Creative Commons License 2016.05.18 0 0 1690

Sziasztok!
új vagyok itt nálatok! Kedves SolDurka, az lenne a kérdésem hogy ezt a táplálkozás terápiát nekem is el tudnád küldeni? nagyon megköszönném. Nálam tavaly nyáron diagnosztizálták az sm nevű rémálmot,amit már régóta ismerek,mert édesanyám szintén ilyen beteg volt, csak ő 25 éve, akkor még nem volt ennyire jól kezelhető ez a betegség. hallottatok már esetleg arról hogy jót tesz a rézkolloid ennek a betegségnek,ha igen szivesen vennék egy két tapasztalatot. Tavaly október óta copaxon injekciót használok minden este, most úgy érzem újra beindult egy shub, mert iszonyatos bal oldali zsibbadásaim vannak,sokszor szédüléssel,és folyamatosan piszok fáradt vagyok.Három gyerkőcöm van, a legkissebb két és  fél éves. maximálisan ismerem ezt a betegséget, és pontosan tudom,hogy mi az amit szeretnék elkerülni,csak szükségem lenne egy kis tapasztalat cserére. Ami nálam szinte folyamatos csodaszer tavaly február óta, az a tibeti kefír gomba, én mindennap iszom. segítségeteket,válaszaitokat előre is köszönöm.