Katana750 Creative Commons License 2016.05.16 0 0 7974

Gondolom az itthoni pályadíj nem érdekes! A tavalyi szerb, makedón díjakat tudom neked leírni. 330,240,730,190RSD,illetve 60-80-60MKD. Mindkét tranzit országban lehet bankkártyával is fizetni a kapuknál és €val is. Tapasztalatom szerint kártyával nagyon kellemes árfolyamon megy az itthoni beterhelés. Itthon teli tank(én a szegedi Auchan kúton) és Szerbia letudva. Makedóniában megint tele(minél közelebb a görög határhoz) és elég lesz oda vissza, persze ha kirándulgattok kocsival akkor nem. Makedóniában tavaly a 95ös 71,5MKD/liter volt, a gázolaj 50 körül. Azóta ott is olcsóbb lett. Szorozva6 és tudod forintban is. Étteremárak 3 főre itallal együtt 35-50€. Gíroszosok jóval olcsóbbak. Úgy rémlik 6€ tál, 2,20-2,50 pita. Mondjuk ezekre 2014ből emlékszem, mert tavaly Makrigialoson voltam és onnan inkább Paraliára jártunk át vacsizni, de hát hasonló turistakomplexumok mindketten(Sarti sokkal jobb). Kb ennyi. A migránshelyzetről gondolom komolyan nem gondolod, hogy innen kapsz hiteles infót május 16.án!  Június közepe táján ha visszatérsz már lesznek beszámolók hazatért nyaralóktól és akkor olvashatsz hiteles írásokat. Addig marad a riogatás a tv-ből. Bolti árakról írtam tegnap egy másik kérdezőnek. Ha érdekel tekerj vissza kicsit!

Előzmény: József Lóth (7973)