Katana750 Creative Commons License 2016.05.16 0 0 7971

Ha hmm... ha nem hmm... ez van. Az élet példáját hoztam. A helyikek még tetézik a dolgot a bukó nélküli gurulással is. Különben is okafogyott mert 3an vannak, kocsit akarnak bérelni, ennyi épp elég.Mivel nekem korlátlan "A" kategóriám van soha nem kellett rábeszélnem a Sassos feleségét semmire, de láttam, hogy az 50es robogókon is sokszor ketten mentek, rendőr szeme láttára és sosem volt vegzálás miatta. De, hogy igazad legyen azt is leírom miért nincs nagymotor bérlési lehetőség. 2004ben még volt 250es, 535ös Yamaha Virago is a kínálatban. 2008ban még volt DT125ös terepmotor aztán 2009ben már csak 50esek. Kérdeztem a Sassost, hogy mi ez a nagy lefejlesztés? Sok volt a baleset. Emberek akiknek volt "A" de 20 éve ültek utoljára MZ-n, Jawán, a félsziget szerpentinjein gondolták újraélni az ízirájderkedést úgy hogy mögöttük a feleség vagy a gyerek! Legutóbb 2014ben már megint volt nagyobb motor150es robogó(ki is vettem) de a Sassoséknál szóba sem kerülhet, hogy kiadják "A"kat. nélkül. Angelónál nem tudom mi a helyzet.

Előzmény: Pierr_Kardán (7969)