tomcat Creative Commons License 2016.05.11 0 0 160500

A fő ok a Precidrive. Jelenleg egy Precidrive kronó a legpontosabb órám, éves járáseltérése 3-4 mp, szóval az ETA hőkompenzált szerkezet nekem bizonyított. És még valami: nagyon nehezen találok olyan fémszíjas órát, amit szívesen hordok. Napi viseletnek az (off) Astront szeretem, de mindenhova nem vehetem fel, mert ahhoz nagy. Kellett egy kisebb, ütős-vágósabb, nem sajnálós óra és a DS Action még valamit tud: a szíj méret egyszerűen, stiftek és szemek bontása nélkül kb. fél szemenként állítható a búvárruhához tervezett csattal. A legfőbb kényelmetlenséget az szokta nekem okozni, hogy nyárra fél-egy szemnyit változik a csuklóm, de van hogy egész nap hordva estére is elkezd szorítani a fémszíj, mert nem szeretem a laza, elforgós, csúszkálós dolgokat a csuklómon, ezért még épp kényelmesen szorosra szoktam beállíttatni, ami épp kényelmetlenre tud változni. Ezek tudom, már így is elég egyéni szempontok, de a végső döntés mégis talán akkor született, amikor megnéztem és megtetszett a színe: olyan... zöld. Evvan. :)

 

tomcat

Előzmény: rtivi (160499)