BMW V12 Power Creative Commons License 2016.05.08 0 0 67789

Urak!

 

Szopat az X5. Az izgalmas benne, hogy pont ugy, mint az elozo iS. Ezt sem lehet teletankolni. Kb 60-70 liternel lekattan, a maradek 20-30 litert csorgatva lehet beletenni jo 5-10perc alatt, ha van az embernek turelme. Az elozo iS is ugyanilyen volt.

 

Aztan penteken ugyanugy szart be rajta a szintjelzo is. Annyi kulonbseggel, hogy itt latvanyosabb volt. Most ugyanis nem szinte tokures tanknal tankoltam tele, hanem bo negyedig volt a tank. Mielott tankoltam volna (Oednel) mar necces volt a Reichweite Salzburgig. Telecsorgattam, mert raertem, ettem egy isteni gulyaslevest, rendes magyarosat, majd tovabbindultam. Ekkor vettem eszre, hogy a tank tovabbra is negyedig van. Orultem, hogy na, ez is elb@szodott, es egesz uton figyeltem, mit mutat. Fokozatosan csokkent, de nem olyan gyorsan, ahogy kellett volna. Tankolas elott, ahol ugye nem ment feljebb a szintjelzo, kb 180 km hatotavom volt. 260 km utan erkeztem meg, es meg volt tobb mint 30km hatotav. Azota persze ez mar nulla, mutato szerint ures a tank, valojaban meg jo felig.

 

Erre varrjon nekem gombot valaki!!!