MD-guru Creative Commons License 2016.05.04 0 0 25617

egyébként így zajlik egy feladat létrehozása egy ismerőstől jött üzenetet idézek

 

Először megnézem, hogy melyik szerelvényt akarom vezetni, megnézem a menetrendbe hogy mikor indul. Utána megnézem a menetrendet azon a vonalon egy-egy állomási szakaszok között milyen vonat jön szembe amikor a vonatommal arra közlekedek.

Felírom hogy sebes, vagy ic, vagy személy, ha megtudom nézni az összeállítást akkor megnézem milyen kocsikból áll, ha nincs ilyenem akkor letöltöm, és ha kell szerkesztem hogy jó legyen,

és felírom az idejét, hogy kb +,-, 3 perc melyik állomásközbe találkozhatok vele,

de legutóbb, csak 3 részre osztottam a vonalat, és csak nagyobb állomásokról indítom, így valamennyivel egyszerűbb.

Ezek után mehetek az editorba, és elkészítem a szerelvényeket, és a járatokat amiben közlekedik, szerelvény, útvonal, és beírom az AI forgalomban, hogy mikor induljon,

én általában a járat nevet úgy választom, hogy benne legyen az indulás ideje

pl.:  6202 sebes 0750 szolnok

 

Ha ezekkel megvagyok, akkor megcsinálom a saját járatomat is, és kitöltöm az act mezőit,

aztán elmentem. Ezek után már csak ki kell próbálni, lehetőleg úgy hogy valós időben induljunk

pl. 05:44-es sebest viszem nyíregyházáról, akkor reggel 05:44-kor kezdem el, ezt általában csak hétvégén tudom lejátszani.

 

Ennyi teendő előzi meg egy tökéletes act készítést.

Előzmény: boys13220 (25616)