foxi08 Creative Commons License 2016.04.25 0 0 10915

Szia. Èrtem. Köszi.

A 10901 írásom engedelmetekkel rèszben megváltoztatnám. (Voltam a construmán ès ott láttam majdnem ien fejet.

Külömbsèg: Annak az oldalán nem voltak furatok. (Csak az alján.) A felső "lèpcső" mozgott egy excenterrel mozgatott rudazattal. Bizonyos idönkènt mozgott a rostèly így saját magát tisztíttya. Gyártó elmondása szerint mindennel lehet benne tüzelni. Fpor, mg.hull. borsószèn. aprítèk. Fain elektronika volt rajta. Lángfigyelő,autómata gyujtás,vízhőfokra szabályzot+tűztartás,füsthőre tiltott. Venti szabájzása a 100% 12 rèszre van felosztva. Hőfokra adagolja a tüzelőt+ levegőt ès ahogy közelít a beállított víz c°úgy csókken a tüzelő-levegő mennyisège. A fejet úgy tisztittya,hogy ha mozdul a rosta akkor max-ra veszi a levegőt ès ezáltal kifujja a hamut a levegő járatából. Majd ha a rosta visszaáll alaphelyzetère a venti is visszaáll a megadott èrtèkre.)

A kèpenláthatót szeretnèk csinálni kisseb módosításokkal. A levegő (ahogyan írtad) csak az első felèben lenne a fej vègefelè csökkenne 3szög alakban. A levegőt kèt rèszre osztanám. Csak alul, csak oldalain, vagy mindhárom rèszèn kapná a levegőt,tüzelőanyagtól függően. A rostát èn is mozgathatósra szeretnèm+ megmaradna a mostani bolygató is a szüksèges bele.

(Esetleg mèg valakinek ötlet- tapasztalat vèllemèny. )

Előzmény: zsebacsi88 (10914)