Törölt nick Creative Commons License 2016.04.23 0 3 13000

Sziasztok ! Én 61 éves vagyok. A feleségem negyven éves korában 17 évvel ezelőtt, többször megéltük a hármas örömeit. A fiúkat kizárólag ő választotta. Volt aki hallani sem akart arról, hogy a férj is jelen legyen. A randira és én vittem, egy utcával előbb kiszállt én vártam negyedórát, ha mégsem jönne össze haza tudjam vinni. Összesen öt férfit tett boldoggá az évek alatt mellettem. Az egyik kapcsolat három évig tartott. Nem bántam meg, mert a mai napig boldog és köszöni, hogy ilyen szabadságot kapott mellettem. Olyan volt mintha a barátnője lennék, mindíg mindent részletesen elmesélt. Természetesen engem sem kímélt és rendszeresen kielégített, miután a randiról hazaért. Még éreztem a kis barlangjában áramló idegen nedveket, és örömmel adtam hozzá az enyémet is. És legalább úgy vártam, az általában heti egy randiját, mint ő. Tudtam hogy egy, felizgatott vidám kelégített gyönyörű nő fog hazajönni, aki még engem is várt, hogy vele legyek. Mára sajnos elmúltak ilyen irányú igényei. Most én keresek egy párt, ahol a feleséget kényeztethetném hármasban vagy külön is, ha van a mi korosztályunkból valaki, a fiatalabbaknak nem hiszem, hogy szüksége van ilyen idős pasikra. Ápolt, önmagára és környezetére igényes, diszkrét, értelmiségi közép-dunántúli férfi vagyok.