mslg Creative Commons License 2016.04.23 0 0 18031

Látod, ilyen dolgokon kár vitatkozni, és én nem is vitatkozom..tudom h dűzni és dolgozós ugyanaz a személy, és leveleztünk is, az utolsó leveleit már nem ebbe a topikba írta és én a halálakor ugyanezzel a videóval búcsúztam el tőle, mint amit most betettem a halála évfordulója után pár nappal..Sztálin et. mondta egyszer az összes műveiben. "Mi kommunisták különös emberek vagyunk"..akkor még nem tudta (és sztem később sem), h attól "különleges". h pikkelysömörös..ez a pszichére is nagy mértékben hat, ezért is lehet a pszichiátriában használatos módon ezt a betegséget befolyásolni..ha tovább lapozol vissza, akkor találkozol azzal a beírással is, h az egyik szőke csaj egyik rokona Kubában xanax-tól lett tünetmentes..az irodalomban a hipnózist is alkalmazzák erre a célra..egyébként ez a betegség nem válogat a milliárdosok és a csórók között: Britney Spears is ps-es, vele kapcsolatban az egyik ott élő neves hipnotizőrön keresztül próbálom felvenni a kapcsolatot, de azt mondja, h a sztárokhoz nehéz hozzá jutni..

Elfelejtettem: dűzni áttétes volt, volt neki mindkettő..

Előzmény: B.GY (18030)