hosax Creative Commons License 2016.04.17 0 0 1668

Repsol 15W 50 a benzin ha lehet 98-as.Egyébként Mnagy profi Z tech 35 téren én is tőle informálódtam illetve érdeklődtem mielőtt megvettem.Nem csalódtam  igaz néhány apró hiba már előjött.Az enyém a legújabb fajta és amit észrevettem a műanyag láncvédőhöz dörzsölődött a lánc ,kicsit kemény a hátsó teleszkóp,menet közben a gázt visszaengedve majd újra gázadáskor ránt a gép, a lánc néha feszes néha laza ami a gumicsillapítás miatt lehet.Egy kicsit hangosan zúg a kerékpározást biztosító kis lánc.

Igaz 70 km van benne ezt úgy veszem,hogy még zsír új lesz ez még sokkal rosszabb is.Egyébként vásárláskor kipróbáltam 6 km volt benne és 40km/h ment fél gáz alatt a helyszín Kiskunhalas volt.Jelenleg szépen üzemel a minap hatalmas szembe szélben mentem vele 100 kilómmal de semmi erőlködés sima úton igaz nem erőltettem csak 30-al ami bejáratósra vonatkozik.Nos ennyi egyenlőre és még egyszer Mnagyot ajánlanám én is hozzá fordulok ha valami problémám van.Remélem nem veszi rossz néven a fényezést de ha van mit azt miért is kellene rosszallania.

 

 

Előzmény: Martin1988 (1658)