Marline55 Creative Commons License 2016.04.17 0 0 75527

Köszi nem kell bemutatni az ún. rehabilitáció históriáját bizonyos dolgok folytán betéve igen részletesen ismerem az egészet nem véletlen hogy kikívánkoznak belőlem a kérdések. Én nem tudom mi nem volt világos abban amit mondtam de anélkül hogy valaki szakember lenne is könnyen belátható hogy ez a dolog az ökológia egyik axiómája nevezetesen hogy az emberi tényező nélkül nemcsak a problémáról de a megoldásról sem beszélhetünk. Elősorolhatod itt az összes fontos eredményt hogy egy település perifériáján milyen üdvös dolgok történtek a természeti környezet állapotában ha egyébként a centrum ahol az emberek zöme él sok szempontból élhetetlen. Ha valaki nem érzékeli a sorrendiséget ebben és hogy miből mi következik az egy szomorú dolog de még szomorúbb amikor személyében egyáltalán nem laikusról van szó. Ne haragudj de kifejezetten ocsmánynak tartom a ki a beteg és mitől című történetet ahogy a Metallo ügyében is annak tartottam ahol jelentős számban voltak ilyen bagatellizáló hangok annak kapcsán hogy perképes módon semmit nem sikerült bizonyítani. Én egyébként számos konkrét beteget ismerek akár a saját környezetemben is akiknél komolyan valószínűsíthető a kapcsolat de betegekről mindig kizárólag mint hipotetikus betegekről beszélek. Ahogy anno az ipari szennyezésnek úgy most ennek a szennyezéseknek is tudományosan bőségesen igazolt hatásai vannak az emberi szervezetre úgyhogy az ilyen cinikusan elejtett félmondatokat szerintem hagyjuk. Máshol lehet hogy nincsenek meg a környezetvédelmi helyi érdek formális keretei de látható hogy mégis milyen hatékonyan működtek közre akár csak az M0 északi szakaszának tervezésében még sima községek is. Merthogy nem kell ökoterroristának lenni hogy eredményt elérjünk és vannak helyek ahol ebben az önkormányzat és az országgyűlési képviselő viszi a prímet. Egyébként már bocs de egy átlag nagytétényi soha az életben nem hallott ezekről a civil dolgokról még ügyeket sem tudnának felsorolni azon túl hogy valamikor valakik felásták a kertjét. Amikor 5 forint a nyomtatás akkor nem nehéz eljutni tömegek postaládájáig. Amikor már online gyűjtik a petíciókat de nem is sorolom. Persze mindenkinek áll a zászló és kvázi mehet mindenki miniszterelnöknek akinek nem tetszenek a dolgok de a kritikák nem feltétlenül azért fogalmazódnak meg mert valakik aspirálnak valamilyen pozícióra.

Előzmény: villa (75469)