szívm Creative Commons License 2016.04.10 0 0 18929

Sziasztok!

 

Mint sokan mások ahogy látom az oldalon segítséget kérnék én is habár kicsit más témában.

 

Autócsere előtt állok és mivel fontos szempont a környezetvédelem illetve tetszik is egy bizonyos típus így beleástam magam az elektromos autók világába. Hollandiában van talán a legtöbb ilyen hajtású autó az állam korrekt hozzáállása miatt (kedvezmények stb.) és konkrétan abból a fajtából is ami mellett döntöttem. Egy Opel Amperát szeretnék vásárolni ami az én és családom életvitele szempontjából eddig úgy tűnik ideális választás lenne. Magyarországon konkrétan 0 szervizhálózattal és 0 alkatrész ellátottsággal rendelkezik a típus de én elég önfejű vagyok hozzá hogy valahogy mégis szert tegyek egy ilyen autóra illetve találtam is párat ami érdekelne, elsősorban enyhén sérültek közül válogatnék az áruk miatt. A kérdés van e vagy ismertek e olyan Hollandiában élő magyart aki autós területen dolgozik és segítene ezekkel az autókkal kapcsolatban alkatrészt szerezni nem üzleti szigorúan magán saját célra, mivel a kinézett darab legalábbis a legesélyesebb enyhén sérült de Hollandiában viszonylag sok van az utakon innen jött a gondolat hogy az alkatrészmizériát így próbáljam megoldani, gondolom ott azért lehet ezt azt szerezni hozzá akár bontva akár újonnan ....Magyarországon se bontott sem új alkatrészt nem találok sehol hozzá. Természetesen a segítséget honorálnám épeszű keretek közt.

 

Köszönöm előre is ha valakinek van ismerőse vagy ötlete.