hihetetlendolog Creative Commons License 2016.04.06 0 1 3555

Sziasztok!

 

Kis segítséget szeretnék kérni!

Az autóval a következő történt:

- egyik este leállítottam az autót és égve maradtak elől a lámpák, de csak elől. Kaptam innen-onnan infót és végül kiderült, egy a kormány alatt lévő bizti tábla felett van-volt egy lila relé 12V 50A és az zárlatos lett. Azt kivéve a folyamatos világítás megszünk. Elmentem vettem relét, ugyan nem kaptam csak 30A-est, de pár száz forint volt csak.

Eltelt 1-2 nap, megyek cserélem ki a relét, gyújtást adok és villog, kattog minden a műszerfalon, kocsi nem indul... ,utána olvastam, az akkumulátor gatya..(megmértem)

Vettemúj akksit, beleraktam és kocsi indul! Király!

 

Akarom rá adni a világítást és az nem megy, műszerfal jelzni, kinyitom az ajtót csipog, fénykűrt meg, indexek mennek, megy minden csak az országúti nem. Létezik az, hogy kiégett elöl minden izzó vagy én vagyok vak.

Gondoltam, hátha ki ment valami bizti, nézem belül, esetleg ott van, de ott csak a beltérre vonatkozó bizbaszok vannak..., akksi előtt is vannak biztik, ha jól emlékszem 4db, de azok jók (szemrevételezve).

 

A franciák még hol dughattal el biztit? :)

Van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a hiba?

Lehet holnap kicserélem az izzókat, mert kivágta volna a zárlatos relé?? passz...

 

Köszönöm a segítséget