generátoros Creative Commons License 2016.04.03 0 0 114741

negyediken van a lakás és nem lakótelep, hanem száznál több éves bp-i  lakás és ki tudja kik lakták az elmúlt 90 év alatt.  Amikor a párnafák is kilettek dobva még mindíg szarszaga volt a lakásnak, vagy ahogy írtam hugyszag.   és én már egyszer megégettem magam egy köműves mesterrel , csempézte nekem a mühelyem angol wc-jét és a homokot a szomszéd sarokról hozta amit a környékbeli állatok jól összepisáltak. 30 éve történt ez a kaland és amikor pár év múlva újra kellett csináltatni az új mester mondta ,hogy higgyem el ez a fal azért dobálta le a csempét mert a homok amit használtak tele volt huggyal.   A lakásnál is ez volt a helyzet a szagok alapján. Az előző tulaj lehet csak a falfelé fordult az ágyában és így végezte a folyó ügyeit, nem lehet ezt tudni de kurva büdös volt vagy a háziállatai nem voltak szobatíszták. Angliában élő örökös adta el ügyvéden keresztül a lakást. ólcsó volt és dunára néző panoráma elvarázsolt, amit nem bánok, de kurva drágán lett felújítva.   Csak azért írtam hozzászólást mert a szagok amik alulról tudnak jönni nagyon zavaróak lehetnek és nem biztos ,hogy hozzá lehet szokni. A parketta mint egyetlen padlóburkoló lehetőség természetesen szubjektív. Ez a húsz éve történt  padló csere a két szobában és előszobában( kb 60 m2) anyag és szállítás , közel 400e ft és én csináltam mindent.

Előzmény: pajaci (114738)