gabcsika71 Creative Commons License 2016.03.30 0 0 49500

Szóval ez a hiba üzenet meleg motornál és csak alapjáraton jelentkezik,teljesítmény kiesést nem eredményez az Einspritz püffer üzenet ami(nincs befecskendező nyomás),lényeg hogy 10-ből 9 autósnál a Töltőnyomás érzékelőt kellet cserélni,hiba jelenség: meleg motornál alapjáraton ez az üzenet (Einspritz Puffen) ha ilyenkor adsz gázt az autó teljesítménye jelentősen le csökken,de viszont ez a felirat csak 1másodpercig áll fent így mikor elalszik nyomod neki a gázt,nincs probléma,a másik amit a német kolléga írt,hogy bekapcsolja a klimát ezzel megnöveli az alapjárati fordulatot és nincs hiba üzenet,te hát az autóban semmi hiba nem keletkezik,ezt azért csinálják mivel ezzel megnő a levegő áramlása és a töltőnyomás érzékelő érzékeli a levegő áramlását így nincs hiba,viszont alacsony fordulaton azt a minimális levegő áramlást már nem képes érzékelni.És azért hogy érzékeltessem menyire valós volt ez a megoldás,megérkeztek az ismerősömék és egyből neki estem rossza alkatrész ki az enyém be,és lás csodát nincs hiba meleg motornál se,így most rendeltem neki egyet gyorsan ami holnap meg is jön kerek 11000ft-ért.Ha segítettem örömmel tettem :)

Előzmény: bnorci71 (49499)