jokalaci Creative Commons License 2016.03.28 0 0 3839

benyúltam a motortérbe,kipufogócsonknál megcibáltam a motort,hoppá meg lehet emelni,litty-lotty.Az egyik motortartó gumibak (kettő van) megadta magát,a másikat sem tartotta sok!-Öregautó betegség,hogy a tömítések előbb-utóbb elfáradnak,ezer helyről szivároghat a motorolaj ez aztán szépen lassan lefolyik a blokk oldalán és a hossztartónál szépen pihenget.Pont a tartóbakok mellett-alatt.A takaró-védőlemez egy darabig fölfogja,van ugyan kifolyó nyílás a lemezvályúban,de az többnyire eldugul.-A másik tippem,hogy a cserénél nem lett rendesen kiközepezve a tárcsa,vagy gond lehet még a nyomólappal,nagyon kopott és elvetemedett,bár ha előtte nem volt vele gond akkor nem valószínű.Mindenképpen valami kiegyensúlyozatlanság a ludas,de remélem nálam avatottabb márkatársak is tudnak segíteni.-Bocs ,én most már csak kibic vagyok citroen ügyben,de amíg megvolt az öreg vas,szinte mindent magam javítottam.-Ahogy a közmondásban is van:Kell valami?Csináld magad!Nem kell semmi?Bízd rá másra.-Ha rendbejön a szerkezet,azért írd meg,kíváncsi vagyok hol volt (van) a bibi.Tudod,mindennek oka van.Sok sikert kívánok!Jókalaci