Törölt nick Creative Commons License 2016.03.27 0 0 362794

Ezt a rendszámtábla világítást mintha mondta volna az eladó is, égnek pedig, mind a kettő. Ha ,Te mondod, az megerősíti a dolgot, nyilván az lesz, oksa. Nem xenon izzók ezek, szerintem. Simának tűnnek. Féklámpák jók. Minden ég, kivéve az egyik ködlámpát, az csak villog benne. Próbáltam hozzáférni, az alsó motorburkolat ablaka nem nyújtott ehhez elég helyet,a betekintéshez. Emelőt nem kaptam hozzá, a kispolskim gyári emelője ugyanúgy néz ki, (nem tudom, jó -e....?? ) A pöcköket nem lehetséges roncsolás nélkül kiszedni a küszöbből,,inkább hagytam a ködlámpa kérdést. Szerdán kaptam a "biztospont" nevű szervízben időpontot, az izzítógyertya cserékre. Ez a szaki végre pozitívan állt a típushoz....(-ebbe a típusba nem szoktak beletörni a gyertyák...) Minden további szerelőm a beletörést vizionálta...Sokat számít a pozítív hozzáállás. Mert ha valaki eleve úgy áll hozzá,,,-beletörik,,,,az bele is fog törni. Néztem az új gyertyákat,,erős daraboknak tűnnek. Végig vas, csak egy pici az izzító rész.

Előzmény: Sz.G.E270CDI (362792)