Shownomercyy Creative Commons License 2016.03.21 0 0 20478

hát meg mondom őszintén szépek a fáid, meg látom fantázia is van a rodikkal, mohát én is próbáltam már nem egyszer de sajnos nyáron a 30 fokba kiszáradnak amire hazaérek munkából, ahoz valami vízigényesebb fajta kellene ami alá teszek, aztán azt lehet öntözni mint az állat :D

 

jah amin virág lesz az a Zelnicemeggy 

 

értemén csak furcsa volt hogy ott azon a helyen volt belőle 2-3 darab is, én meg már vagy 1 éve keresek galagonyát de nagy bokron kívül még egyet se láttam, már terveztem hogy rendelek kertészetből erre meg ottvolt az erdőbe 

 

jah hát nem nagyon válogattam, fél óra alatt megvolt az 5 darab körülnéztem egy területen hop ittvannak aztán hoztam :)

de ezek majdnem mind olyanok hogy egyszer már lerágta valami a tetejét szóval idősebb mint amilyennek látszik.

régebben mindig ilyen kis piszkákat szereztem áh mondom majd nálam megnől meg úgy alakítom ahogy akarom, aztán ahogy idősebb lettem észrevettem hogy az idő csak telik és nem nőnek ugy ahogy szeretném szóval inkább nagyobbat szedtem most

 

jah fele föld a helyszínről van, pont ezért mert mondom saját földjében legyen valamennyire legalább az első évbe, aztán sok mindent nem kevertem bele, így utólag tettem volna bele mást is igen, de későn értem haza aztán sietős volt :D

 

a cserepek is ilyen nah ebbe belefér a gyökere dolog, úgyse tehetem egyből laposba mert ezek is mind karógyökerűek, majd később csinálni kell rá feljebb gyökereket

 

majd megnézem a tölgyet, de úgy látom esélyem sincs ha versenyről van szó :D

 

kidaved ezt én is orgonának nézem

 

Előzmény: Rea007 (20473)