Törölt nick Creative Commons License 2016.03.16 0 0 45

A Lidl bluemobilja a te szolgáltatód.:)

 

Ha előbb kérdezel, akkor még a tescomobilt javasoltam volna, én is azt használom 2012 óta, de sajnos 1 hónap múlva megszűnik.:(

Inkább elérhetőségre kell nekem a mobil, de havi 20-30 percet azért beszélek én is, pl vidéken élő apámmal, mindenki mást elérek neten, skype-on.(épp most összegeztem, kb 6-700 ft-ra jött ki havonta, de rengeteg ingyenpercet kaptam a vásárlások után).

 

Na, szóval bluemobil, én is oda igyekszem majd április közepétől.

Blue easy tarifa: minden irányba, minden időben 33 ft/perc!

Feltöltesz bármennyit (1500-2400 Ftig 180 nap a rendelkezésre állási idő, 2500-tól 365 nap), aztán amíg az tart, fogyasztgatod 33 ft-jával.

Nem veszik el egyetlen petákod sem hónap végén, és legkevesebb féléved van lebeszélni a 2000 ft körüli összeget (60 percre elég), de ha 2500at töltöttél fel, akkor 1 éved.

 

Van egy kiegészítő díjcsomagjuk is, a blue duo, ott megadhatsz két telefonszámot(rokonét, barátét), akiket aztán 499 ft havidíjért 9 Ft/perc áron hívhatsz.

A feltöltött egyenlegedből minden hónapban levonja a 499 ft-ot, és a megadott 2 számot 9 ftért, mindenki mást meg 33-ért hívhatsz.

Természetesen módosíthatod a számokat, sőt le is mondhatod, és akkor marad a sima blue easy.

Nekem szimpatikus tarifa, ha neked is, akkor nyugodtan kérdezz, alaposan felkészültem belőlük.:D

 

 

 

Előzmény: Lesliev (43)