Carspray Creative Commons License 2016.03.16 0 0 14948

Belső felét írta :) 

Kívülre sem ártana mondjuk valami...... de én sem tudom ha kasztnis lennék mit használnék. :) Az 1k nitrós "badi" meg egyebeket biztos nem...... hiába 1k alig tudom lenitrózni a felületről..... a csiszolás nem viszi ki teljesen (gödrökbe stb benne marad) ha meg rákenem a gittet felszakad róla, nem tapad meg rajta. Érdekes téma ez is.... Bár szerintem ha egy javítóívet veszünk alapul, felrakás előtt hegeszthető alapozóval kifújja a belsejét a kasztnis, teljes végig hegesztve felrakja, még ha le sem alapozza sztem egy hónapig (ez csak tipp) elvan az ott... Utána a festőnél néger tárcsa-drótkorong-csiszoló géppel le fog jönni a felületi rozsda. (Ma ilyen autót álltam neki csinálni ami x ideje kész..... könnyedén lejött róla a rozsda, flex csiszolókorong-al, meg csiszológép 80as papír, fényes fémig) 

 

A body cuccokra visszatérve, nem egyszer láttam olyat hogy egy "szimpla" egyengetést megcsináltak, body-val alapozták, és két hétre rá már jött a rozsda :O Tehát gyakorlatilag semmit nem ért.... Hosszabb távról nem is beszélve..... pedig nem beszabott foltról, meg ilyenekről van szó... szpotterezés-egyengetés egy ajtón...... érdekes. A helyi boltos szerint gyakorlatilag nincs benne a "hatóanyag", már jó pár éve semmilyen body cuccot nem rendel-árul, mert sok panasz volt rájuk. 

Előzmény: Peti251 (14947)