gabcsika71 Creative Commons License 2016.03.16 0 0 49300

Szia! mielött még válaszolnák,azt is tudnod kell én se Pesti se Győri városokban nem közlekedek,én ahol lakom és a közeli városokban,nincs akkora forgalom,attól nem kell félnem,hogy letolnak vagy rám dudálnak,50km6h a megengedett annyival is megyek persze van amikor átlépem,de akkor is figyelem,rá pillantok hogy minél rövidebb idő alatt elérjem a legkisebb pillanatnyi fogyasztást,így van ez gyorsítással is minnél rövidebb idő alatt éred el a megválasztott sebességet annál hamarabb lesz a legkisebb a pillanatnyi fogyasztásod és akkor lesz a legoptimálisabb is a legkevesebbet akkor fog fogyasztani.Készítettek velem még 2004-ben egy tanulmányt mikor első 1.5DCI Dácia Logant vásároltam,nekem volt a legelső Magyarországon,én ezzel az autóval 3.5l fogyasztást is elértem 100km-en,és ezt meg kellet ismételnem 10x hogy hiteles legyen,meg különböző szenzorokkal tették tele az autót,hogy a mérés hiteles legyen,a hivatalos mérésen melyet később a Renault Magyarországi és Romániában is bemutatták,hogy milyen fogyasztási adatokat érek el.Tudtam és ezzel is tudok olyan fogyasztást elérni ami bőven átlag feletti,de sosem értem el előbb a célom,mint mikor odafigyelek a fogyasztásra,így nekem nem éri meg Niki Lauda szerepét játszanom :)..Persze nekem is vannak olyan napjaim amikor szeretem érezni a lovakat mikor kitörnek a karámból de az már ritka,hiszen nekem is van családom és élni akarok sok balfasz ember közlekedik manapság az utakon.

 

Előzmény: S.P (49298)