Dorcika26 Creative Commons License 2016.03.11 0 0 57450

Sziasztok! Kezdő ebays vagyok. Fél év után eladtam egy terméket. Kaptam egy emailt, hogy a fizetés folyamatban .

 

"Az alap került levonásra a vevő számláját és jóváírjuk a fiókjába azonnal a szállítmány megerősítette Szálljon vissza hozzánk a szállítmány nyomon követési számot, és a pénzt jóváírják azonnal. Küldje a nyomon követési számot, hogy ügyfeleink ápolási osztályon:  membershippingtrackingspro of@post.com

Megjegyzés:  Biztonsági okokból ez a kifizetés függőben mert közölték a pénznem, amelyben Ön jelenleg nem tart egyensúlyt. Is kaptunk panaszkodik ügyfelünk, hogy néhány eladó visszautasítson egy elemet miután azok kapnak egyértelmű fund.Therefore befejezni ezt a tranzakciót.Vissza hozzánk a nyomon követési számot adatokat, hogy tudjuk ellenőrizni, hogy a tételt már szállított, és át az összeget levonják a vevő PayPal számla fiókjába. Ha bármilyen kérdése van, vagy el szeretné küldeni a Szállítmány adatai nekünk PayPal ügyfélszolgálati itt: membershippingtrackingspro of@post.com  Azt is küld a vonalkód adatait a vásárló, ha akarja. Ha nem fogadja el vagy utasítsa ezt a fizetési számított 30 napon belül, akkor törlésre kerül, és az alapok kerül vissza  Chris  venni. "

Aztán ezt:

Küldje el nekünk Bizonyítsuk Hajózási. PayPal megerősítést. Szeretnénk tájékoztatni Önöket ismét, hogy a fizetési küldött  Chris  nem  tükröződik a PayPal számla miatt a feltételek és politika megerősítéséhez szállítási tőled tranzakció előtt.

 Ön küld szállítás követési számot nekünk az ellenőrzés során, annak érdekében, hogy biztosítsa vásárolhat, mint te. Alap levonták ( )  és jóvá kell be PayPal számla : ( ) után azonnal szállítás megerősítik a menedzsment, mint az eBay / PayPal szempontjából ellenőrizni Int. szállítás előtt tranzakció miatt a Vevő nem kézbesítési jelentést. Az alábbiakban kért szállítási adatokat.

ezt:

Szállítási követési szám szükséges Az Item #  (  )

A kifizetés nem történt a PayPal számlára  Chris  egy eBay pont #  ()  (   w alapvető jogok fog bejutni a PayPal számla, amint ellenőrzi és megerősíti, hogy a tétel már shipped.This annak köszönhető, hogy a standard PayPal által alkalmazott módszer a vevő. Arra kérjük, hogy küldje el a tételt a következő 24 óra a vevő ellenőrizni szállítási cím alatti mivel még fizetést a PayPal számla.

és ezt:

Köszönjük értékesítő eBay! A teljes összeget kifizet az eBay  US $   ez a folyamatban, hogy az tükrözze a PayPal számla, amíg a szállítás követési számot, hogy erősítse meg, és ellenőrzi, mielőtt az alap törli miatt biztonságos módszer használatát, küldjön követési adatokat az ellenőrzést.

Most mi a teendőm?

Én a UPS-vel szeretném szállítatni.

A paypal számlám egyenlege még mindig 0.

Előre is köszönöm a segítséget!

Szép estét!