jamaica2 Creative Commons License 2016.03.09 0 0 133212

Megnéztem a Hypo Siófok és egy Érd Siófok meccset a youtubon kifejezetten Lucára kihegyezve. Hasonló dinamikával játszott mint a legtöbb Fradi szereplésén most. Lehet a mintavételezés a youtubon található meccsek nem reprezentatív jellege miatt nem tökéletes és más siófoki meccsén kimagaslón játszott, de ezeken csak egy átlagos teljesítményt láttam tőle, még 7 méteres hibázással is (Ez a képessége feljavult most). Egy hozzászoló itt aki sok meccset látott is említette, hogy rapszódikus teljesítményt látott tőle.

Én a Budaörs ellen és a Békéscsaba ellen láttam játszani, ahol szemben a tavalyi Hypo és Érd elleni játékhoz nagyon jó volt. Valaki mondta, hogy a kemény védekezés ellen Luca kevésbé hatékony. Én arra gondoltam, hogyha már a Fradi nam erősít tovább a jobb oldali átlövő poszton Luca a 16 mezőnyös új bajnokságban a többi átlövő társ kímélésére a gyöngébb csapatok ellen lehetett volna felhasználni és a "Larvik-Rosztov" szintnél a 7 méteres értékesítés képességét használni, hacsak nem javul a kezdeményezőképessége. Orsi kapja most ezt a szerepet és ki lesz olyan biztos 7 méteres teljesítő a következő szezonban.......Misi?

Előzmény: DonQuote (133210)