Pokerkiraly1980 Creative Commons License 2016.03.08 0 0 167

Üdv mindenkinek! 

 

Nos hogy lásd nem 1 bejegyzés történik részemről. 

Alapvetően én azt hittem hogy ez egy segítő fórum mivel láttam volt pár kétségbeesett fiatal kolléga bejegyzését. Ezzel szemben itthon semmi nem változik na a riogatás az megy. Alapvetően valóban igazad van de az meg sem fordul a fejedben hogy vannak olyan cimanyagok amik az akkori jogi feltételek szerint lettek gyűjtve? Arról nem is beszélek hogyha ez egy szakmai fórum és valami nem szimpatikus kérlek foglalkozzunk az igazi gondokkal hogy cégek hamis ígéretekkel csalogatnak fiatalokat értékesítői munkára úgy hogy semmi képzést és támogatást nem kapnak hiszen olyan Megfáradt és megkeseredett 20 évvel ezelőtti módszerekkel operáló vezetők vannak akik már egy időpont egyeztetest nem.képesek megcsinalni viszont elvarjak. Tehát ha az a rossz hogy segíteni akarunk azoknak akik még dolgozni akarnak és hisznek a szakmában akkor lehet te vagy rossz oldalon és írnod kéne a hogyan húzzuk le meg jobban a kedvét vesztett kollégákat. Nos a cimanyag valódi erős Pest megyei és Budapest tehát akit érdekel továbbra is lehet nekem írn a shinetibor@gmail.com címre. 

Előzmény: RetteNETes Lalyos (164)