Shownomercyy Creative Commons License 2016.03.05 0 0 20437

a vastag törzsű ami a kacsák felett van az kínai fagyal amúgy, de jah alakulgat most már hogy kezdek ráérezni a dolog a jutubnak köszönhetően :)

jaj nem néznek ki olyan rosszul a látak se és csak 1500 a legnagyobb ami 32 centis asszem, a kisebbek olcsóbbak, de amugy mindegyik most nagyobban van mint kellene mert szeretném a törzsüket vastagítani és elvileg több föld vastagabb törzset ad hamarabb

 

hát ez üveges terasz kb 3 fokkal van melegebb mint kint éjjel plusz nem fúj ugye bent a fagyos szél,

a fák a fal mellett voltak a maradék 3 oldalra meg odatettem 2 8 centis hungarocell táblát csak  hogy ne menjen annyira oda a hideg meg talán a ház falról is kapnak kis meleget

 

hát meg igazából szerintem az áruházak neonja se tetszik nekik egész nap meg a turbó trágya ami 1 hónapig hat aztán otthon nekiáll dögledezni a növénykéd :D

 

hát amúgy nemnormális árak vannak  ha mindent megvennél hozzá, de sajnos minden hobbi drága

 

ezen én is szoktam gondolkozni hogy milenne ha ott metszegetném de hát úgy is elviszi valaki vagy lerágja valami állat amire elhoznám

 

hehe köszi :) jah a dugványokkal is a legnagyobb probléma a várakozás 

 

de ha ugyvesszük a kínai szil durva ha hagyod nőni, egész évbe nől ha van meleg meg fény

 

ez pl vagy ősszel lett gyökereztetve vagy tavasszal de nincs egy éves csak hagytam nőni, aztán ha tényleg nemfagy meg kint akkor kinti fa lesz

 

 

 

ezek meg másfél-2 évesek csak nyírva voltak 

https://www.flickr.com/photos/126284867@N02/22276831918/in/datetaken-public/

 

Előzmény: Rea007 (20436)