Marline55 Creative Commons License 2016.03.04 0 0 75435

A Hévet ugye átveszi a Máv ami garantáltan újabb érv lesz a villamos mellett:) A Hév kocsikkal egyszer kezdeni kell valamit ezt már a főváros is tervezte. Ettől függetlenül Csepelen vszínűleg nem Hév jár majd hanem villamos ami kizárólag arról szól hogy közvetlen kapcsolat legyen az olimpiai főhelyszínnel. Ha nem villamos lesz akkor metró (észak-déli felszíni vonalak földalatti összekötése) abban az esetben viszont bukta a "gazdaságos olimpia" amire takarékos népfajunk egyébként kifejezetten predesztinált hiszen mindössze 2-3x annyiért szoktunk építeni dolgokat mint másutt:) A 43-assal vicceltem soha az életben nem lesz realitása és nem a bicikliút miatt aminek kábé nulla a kihasználtsága és tekereghetne akár a Duna-parton is. Itt arról van szó hogy közlekedésben amit lehet egyszerűsítenek gyérítenek errefelé ezt hamarosan még inkább tapasztalhatjuk majd a buszokkal. Nosztalgiabusz egy villamosért szerintem nem csak nekem furcsa. Félre ne érts én örülök hogy nem jött ide mert azon túl hogy Nagytétény minden ilyen hacacáréból tendenciózusan kimarad és csak szeméttelep/hulladékudvar/főút/kisút/nagyút/körút tárgyában találják érdemesnek más se hiányzott volna mint plusz egy szennyezőforrás ebbe a zajos krematóriumba.

Előzmény: ASCHCROFT (75427)