Vikesz69 Creative Commons License 2016.02.29 0 0 51759

Látod ez egy jó hír. Én nem sajnálom 10ezrenként cserèlni az olajat mert főleg városban használom a járgányt és ez ugye nem túl jó az olajnak. Elkezd kokszosodni. És ugye annak mind tudjuk mi is a következménye. Az olajsár... na látod én ezt előzöm meg.  Nekem megér ennyit. De mint mondtam EZ az ÉN véleményem. Nem tanács. Nem útmutató. Mindenki úgy csinálja ahogy akarja. Én döntöttem így. Meg szerintem (és ez megint csak az én véleményem!) azt a mennyiséget amit 15 ezer alatt beletöltenék inkàbb megelőzöm egy friss cserével. Így folyamatos az öblítés szó mi szó... de döntse el mindenki saját maga... ennyi. Ezektől a harmincezres cseréktől meg egyenesen kimegy a tollam... ahogy a besenyő is szokta kérdezni: nooorrrmmáááális Margit ???  Hát nincs az az olaj ami 20ezerig ( de még 15ezerig is necces) megtartja a viszkozitását... olyan nincs... ezt komolyan el is hiszi szinte mindenki hogy ez jó egy motornak? Hát nem tudom... de mindegy... nem tartom fel a sort inkább... csak ez kiborított. Még egyszer bocsánat mindenkitől...

Előzmény: yotti (51756)