lallaj Creative Commons License 2016.02.26 0 1 172170

Értem amit mondasz. Szoktam is olvasni a blog bejegyzéseidet. Gratulálok az eredményeidhez.

Én szeretek vagy inkább mindig próbálok rendesen felkészülni, ami az esetemben nem azt jelenti, hogy belehalok az edzésekbe, de, ha tudom oda rakom magam. A versenyen elért eredmény meg nagyon sok mindentől függ, viszont, ha az utat rendesen végig nyomom és a verseny mégsem jön össze (beteg vagyok előtte, vagy rossza az idő), akkor azt nem bánom, nincsenek bennem rossz érzések. Egyszer volt egy versenyen amin a meleg megborított, mert nem szoktam itt hozza a 35 fokos meleghez sem és gondolom az sem használt, hogx az előtte levő pár napon hülyére ettem magam és eléggé sok sör, bor, pálinka is lement. Akkor nagyon megharagudtam magamra és utána váltottam. Utána kezdtem el edzővel dolgozni és odafigyelni más dolgokra is. Rá egy évvel hasonló korulmények között 17 percet gyorsabb voltam ugyanazon a távon (21,1 km). Persze volt azóta olyan versenyem is ahol betegség után mentem és nem sikerült jól. De nem bánkódtam, mert fel voltam készülve csak épp a betegség miatt nem tudtam hozni a versenyt. Így egy barátomat szórakoztattám és támogattam, hogy meglegyen az eredménye amit szeretett volna. A jó érzés akkor is megvolt.

Előzmény: rrroka (172169)