Marline55 Creative Commons License 2016.02.25 -2 2 75412

Szónokolsz és vagy a nyakad kemény vagy a fejed nehéz amikor nem akarod vagy nem tudod megérteni a teljesen világos beszédet de annak mindenképpen örülnék ha ezenközben nem hamisítanád meg a szavaimat. Elmondtam már a legelső inkriminált hsz.-ban is hogy itt nem egyes személyekkel van a gond hanem hogy kinek mi lenne a feladata és azt hogyan látja el. Később ezt részletesen többször ki is fejtettem. Hogy nem konkrét személyeket pécézek ki. Hogy az önkormányzat és a civilek is csoportok amik nem az egyes tagok által működnek és ez a működésük szabályozott nem önkényes. Senkivel széles e világon nem szokott konzultálni a főnöke annak tárgyában hogy méltóztassék elvégezni a munkáját. De te úgy látszik ennyire szereted a rögeszméidet és a saját hangodat. Kifejtettem hogy mennyire elterjedt a polgi ragadványneve aktuálisan és volt már az a múltban is bármilyen politikai szerepvallása előtt. Hogy ez egyeseknek újdonság hát ez van. Már megint jössz itt a fórum hőskorával és tényleg szomorú látni hogy felnőtt emberből így dől a keserű sirám minden kínálkozó alkalomkor de amiért ahogy írod is ilyen világmegváltó reményeket fűztél a dologhoz ami végül megbicsaklott nem feltétlenül másokat kéne hibáztatni. Minden létező formában lehet a moderálást alkalmazni a "sötét erők" ellen ahogy a moderációs szubtopikban látható is a serénykedés. Egyet viszont valóban nem lehet: kilúgozni az embereket többek között ilyen stílusterrorral hogy így meg úgy beszéljen ilyen és olyan betűméretet használjon meg a többi. Valójában unalomba fulladt ez az egész. Maga az indexes felület sem tart lépést a korral de konkrétan ez a topik is ebben múlt ki ha egyáltalán volt itt valami izgalmas. Csak "környezetmonitoring" ahhát. Azért szeparatista ötleteim is voltak de az végképp nem a sótlan embereknek való. De akkor itt kérdezném meg: honnan a ménkűből is tudhatod hogy én magam nem voltam itt már korábban más névvel? Erre is gondolj amikor valamiféle elitista alapról próbálod az embereket kioktatni. Valójában pedig minden emberi körülmény mellékes és csak a mondandó számít hogy az megalapozott-e. De hogy közös dolgokról beszéljünk a személyemet érintő kritikát ezentúl mindenki küldje privát üziben amihez sok sikert kívánok:)

Előzmény: ...slr... (75411)